Contact

Je bent nu hier: Home / Contact

Heeft u vragen of wilt u vrijblijvend een voorbereidende afspraak maken en het boerenbedrijf zien, neem dan contact op met de contactpersoon van de betreffende regio. Via het formulier op deze pagina kunt u een inschrijvingsaanvraag doen. U vult uw gegevens, de gegevens van uw school en de gewenste regio en Klasseboer in. Vervolgens wordt er z.s.m. contact met u opgenomen.

Inschrijvingsaanvraag

Regio Tilburg
Ellie Fonken
Broekstraat 2a
5018 TD Tilburg
013-5367642
tilburg@klasseboeren.nl

Regio Oss
Toon Willems
Moddermanstraat 13
5344 HR Oss
06-25221940
oss@klasseboeren.nl

Regio Breda
Maria Jochems
Hanekinderstraat 9
4871 NG Etten-Leur
076-5020478
breda@klasseboeren.nl

Regio Den Bosch
Sjannie Leeyen
Nieuwekampen 34
5382 JN Vinkel
073-5325511
denbosch@klasseboeren.nl

Regio Nijmegen
Leonie Roelofs-van Uden
Lage Horst 18
6562 KT Groesbeek
024-3971862
nijmegen@klasseboeren.nl

Regio Eindhoven
Mieke van Hersel
Boterwijksestraat 14
5688 HX Oirschot
06-12043775
eindhoven@klasseboeren.nl

Regio Oosterhout
Yvonne Fleerakkers
Overdiepsekade 7
5165PV Oosterhout
06-57600960
oosterhout@klasseboeren.nl