Regiogegevens en Inschrijven bezoek aan Klasseboer

Je bent nu hier: Home / Regiogegevens en Inschrijven bezoek aan Klasseboer

Vragen of voorbereidende afspraak maken

Heeft u vragen of wilt u vrijblijvend een voorbereidende afspraak maken en het boerenbedrijf zien? Neem dan contact op met de contactpersoon van de betreffende regio. De gegevens zijn hieronder weergegeven.

Inschrijven voor een bezoek aan een Klasseboer

Via het formulier op deze pagina kunt u een inschrijvingsaanvraag doen. U vult uw gegevens, de gegevens van uw school en de gewenste regio en Klasseboer in. Vervolgens wordt er z.s.m. contact met u opgenomen.

Ouders zijn uiteraard welkom om bij het bezoek aanwezig te blijven. Per klas zijn er echter minimaal twee personen begeleiding nodig. Indien er meerdere personen nodig zijn bespreken we dit met u.

Inschrijvingsaanvraag bezoek Klasseboer

De deelnemende regio’s

Regio de Brabantse Wal
Annemieke van Tilburg

06-10924614
brabantsewal@klasseboeren.nl

Regio Breda
Monique van der Made
Zuiddijk 1
4771 PB Langeweg
0168-452501
breda@klasseboeren.nl

Regio Den Bosch
Sjannie Leeyen
Nieuwekampen 34
5382 JN Vinkel
073-5325511
denbosch@klasseboeren.nl

Regio Eindhoven
Mieke van Hersel
Boterwijksestraat 14
5688 HX Oirschot
06-12043775
eindhoven@klasseboeren.nl

Regio Nijmegen
Leonie Roelofs-van Uden
Lage Horst 18
6562 KT Groesbeek
024-3971862
nijmegen@klasseboeren.nl

Regio Oosterhout
Yvonne Fleerakkers
Overdiepsekade 7
5165PV Oosterhout
06-57600960
oosterhout@klasseboeren.nl

Regio Oss
Marja van de Vorle
Achterschaijkstraat 16
5351 NB Berghem
0412-403326
oss@klasseboeren.nl

Hanneke Verberne
Schooteindseweg 24
5756 PG Vlierden
06-12443721
depeel@klasseboeren.nl

Regio Tilburg
Ellie Fonken
Broekstraat 2a
5018 TD Tilburg
013-5367642
tilburg@klasseboeren.nl